Przejdź do treści


ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ ZAINTERESOWANYCH PLATFORMĄ EDUKACYJNĄ DLA RODZICÓW


Dowiedz się o premierze platformy jako pierwsza 
i złap najniższą cenę!

Co znajdziesz na platformie?

Dostęp do szkoleń w modułach tematycznych, zebranych w trzy główne filary: neuroedukacja, kompetencje przyszłości i edukacja w szkole

Materiały dodatkowe do pobrania, takie jak checklisty, przewodniki, pomysłowniki, które możesz pobrać dla siebie na zawsze

Grupowe konsultacje online: raz w miesiącu spotykamy się na sesji Q&A, gdzie możesz zadać swoje pytanie, porozmawiać z innymi rodzicami, otrzymać wsparcie.

Jakie tematy będą poruszane w ramach szkoleń?

NEUROEDUKACJA

KOMPETENCJE PRZYSZŁOŚCI

EDUKACJA W SZKOLE

W tym module znajdziesz treści, które pomogą Twojemu dziecku (i Tobie) poprawić pamięć i koncentrację, tworzyć lepsze notatki i uczyć się do sprawdzianów/egzaminów. Dowiesz się jak dawać dziecku informację zwrotną, jak motywować, jak nauczyć je samodzielności.

Materiały z tej ścieżki będą zawierać wyjaśnienie czym są kompetencje przyszłości, jakie to kompetencje oraz w jaki sposób rodzice mogą wspierać rozwój tych kompetencji w zależności od zasobów i wieku dziecka.

Znajdziesz tutaj wskazówki jak możesz pomóc swojemu dziecku w nauce przedmiotów szkolnych, jak je zaciekawić, jak rozwijać zainteresowania. Dowiesz się jakie macie – Ty i Twoje dziecko – prawa i obowiązki związane ze szkołą, za co może być oceniane Twoje dziecko oraz z jakich form edukacji alternatywnej możecie korzystać.

Skąd pomysł na platformę dla rodziców uczniów?Potrzeba stworzenia takiego miejsca wyszła od Was – rodziców. Wiem, że bywacie przytłoczeni nadmiarem informacji, które znajdują się w Internecie. Często brakuje rzetelnych i aktualnych informacji.

Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że system edukacji nie zmienia się od lat, ale widzimy, że świat się zmienia, pojawiają się nowe zawody, nowe dziedziny nauki i wiemy, że musimy wesprzeć nasze dzieci i przygotować je do życia w świecie jutra, jednak mając cały czas na uwadze to, że należymy do systemu. Stąd właśnie pomysł na miejsce, w którym każdy rodzic znajdzie wiedzę, pomysły i inspiracje do tego, aby pomóc swojemu dziecku w nauce – zarówno kwestii nauczanych w szkole, jak również w zdobywaniu kompetencji przyszłości.

Gwarancja najniższej ceny!

Zapisz się na listę zainteresowanych i zapewnij sobie najniższą cenę na start – taniej nie będzie!


Pamiętaj, że zapis na listę zainteresowanych nie wiąże się z zakupem.

Na podany adres e-mail wyślę do Ciebie ofertę i wtedy  zdecydujesz czy chcesz dołączyć.

Planowany termin startu platformy: sierpień