Przejdź do treści


ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ ZAINTERESOWANYCH PLATFORMĄ EDUKACYJNĄ DLA DZIECI I RODZICÓW


Dowiedz się o premierze platformy jako pierwsza 
i złap najniższą cenę!

Co znajdziesz na platformie?

Dostęp do szkoleń w modułach tematycznych, zebranych w trzy główne filary: neuroedukacja-uczenie się, kompetencje przyszłości i rozwój osobisty oraz edukacja w szkole i alternatywy

Materiały dodatkowe do pobrania, takie jak checklisty, przewodniki, pomysłowniki, które możesz pobrać dla siebie na zawsze

Grupowe konsultacje online: raz w miesiącu spotykamy się na sesji Q&A, gdzie możesz zadać swoje pytanie, porozmawiać z innymi rodzicami, otrzymać wsparcie.

Jakie tematy będą poruszane w ramach szkoleń?

NEUROEDUKACJA
UCZENIE SIĘ

KOMPETENCJE PRZYSZŁOŚCI I ROZWÓJ OSOBISTY

EDUKACJA W SZKOLE I ALTERNATYWY

W ramach tego filaru odkryjesz, jak motywować dzieci do nauki, zrozumiesz, jak działa ich mózg, oraz poznasz efektywne techniki uczenia się. Dzięki tym treściom będziesz mógł wspierać swoje dziecko w lepszym przyswajaniu wiedzy i rozwijaniu pasji, co znacząco poprawi jego wyniki w nauce i samoocenę..

Materiały z tej ścieżki będą zawierać wyjaśnienie czym są kompetencje przyszłości, jakie to kompetencje oraz w jaki sposób rodzice mogą wspierać ich rozwój  w zależności od zasobów i wieku dziecka. Znajdziesz tu również materiały na temat rozwoju osobistego, które pomogą Twojemu dziecku odkryć oraz wykorzystać swoje mocne strony.

W tej części dowiesz się wszystkiego o prawach i obowiązkach rodziców i uczniów, dokumentach szkolnych oraz aktualnych zmianach w systemie edukacji. Odkryjesz również informacje na temat edukacji alternatywnej i klasycznej, co pomoże Ci świadomie wspierać swoje dziecko w jego edukacyjnej podróży, zapewniając mu najlepsze możliwe warunki do nauki.

Skąd pomysł na platformę dla rodziców uczniów?

Potrzeba stworzenia takiego miejsca wyszła od Was – rodziców. Wiem, że bywacie przytłoczeni nadmiarem informacji, które znajdują się w Internecie. Często brakuje rzetelnych i aktualnych wiadomości.

Świat wokół nas szybko się zmienia, a my musimy przygotować nasze dzieci na nowe wyzwania. Jednocześnie ważne jest, aby pamiętać, że nadal należymy do systemu edukacyjnego, który wymaga solidnych podstaw i umiejętności. Ta platforma łączy nowoczesne podejście do nauki z wartościami klasycznej edukacji, zapewniając wszechstronny rozwój.

Stąd właśnie pomysł na miejsce, w którym każdy rodzic znajdzie wiedzę, pomysły i inspiracje do tego, aby pomóc swojemu dziecku w nauce.

Gwarancja najniższej ceny!

Zapisz się na listę zainteresowanych i zapewnij sobie najniższą cenę na start – taniej nie będzie!


Pamiętaj, że zapis na listę zainteresowanych nie wiąże się z zakupem.

Na podany adres e-mail wyślę do Ciebie ofertę i wtedy  zdecydujesz czy chcesz dołączyć.

Planowany termin startu platformy: sierpień